Vodstvo

Predsjedništvo
Središnji odbor
Nadzorni odbor
Organizacije
1.
Mate Lončar
predsjednik
Županija Zapadnohercegovačka
Posušje
2.
Boris Mrnjavac
zamjenik predsjednika
Županija Središnja Bosna
Kiseljak
3.
Tea Ružić
dopredsjednica
Brčko Distrikt

4.
Ivan Ćubela
dopredsjednik
Hercegovačko-neretvanska županija
Čapljina
5.
Robert Bošnjak
dopredsjednik
Zeničko-dobojska županija
Žepče
6.
Ana Šindrić
dopredsjednica
Županija Središnja Bosna
Novi Travnik
7.
Josip Džaja
dopredsjednik
Hercegbosanska županija
Livno
8.
Dominik Marić
Glavni tajnik
Hercegovačko-neretvanska županija
Mostar
9.
Ante Kelavić
Međunarodni tajnik
Zeničko-dobojska županija
Maglaj
10.
Vinko Bošković
član
Hercegovačko-neretvanska županija
Stolac
11.
Marin Novaković
član
Županija Središnja Bosna
Uskoplje
12.
Lucija Ždravac
član
Brčko Distrikt

13.
Tomislav Soldo
član
Županija Zapadnohercegovačka
Široki Brijeg
14.
Valentina Trogrlić
član
Zeničko-dobojska županija
Žepče
15.
Ivana Nadarević
član
Regionalni odbor Posavina
Pelagićevo
16.
Jelena Čolić
član
Hercegbosanska županija
Kupres
17.
Ana Veselčić
član
SOLI
Tuzla
18.
Ivon Jerković
član
Vrhbosna
Sarajevo
19.
Marko Maroš
član
Posavska Županija
Orašje
20.
Ivana Brtan
Kooptirani član
Županija Središnja Bosna
Jajce
21.
Zvonimir Marić
Kooptirani član
Hercegovačko-neretvanska županija
Neum
22.
Zvonimir Tadić
Kooptirani član
Hercegbosanska županija
Tomislavgrad

Andrija Paradžik
Čitluk
Hercegovačko-neretvanska županija

Mariela Livaja
Busovača
Županija Središnja Bosna

Josipa Markić
Ljubuški
Županija Zapadnohercegovačka

Josip Popović
Glamoč
Hercegbosanska županija

Željko Šumić
Žepče
Zeničko-dobojska županija

Ružica Matić
Domaljevac
Posavska Županija

Dejan Banović
Tuzla
Soli

Miroslav Lukić
Sarajevo
Vrhbosna

Nina Letić
Brčko Distrikt


Mirela Mikičić
Orašje
Posavska Županija
1.
Tomislav Bradarić
Jablanica
Hercegovačko-neretvanska županija
2.
Tomislav Ilić
Odžak
Posavska Županija
3.
Dražen Matošević
Bosansko Grahovo
Hercegbosanska županija
4.
Mario Kovač
Posušje
Županija Zapadnohercegovačka
5.
Robert Tokić
Jajce
Županija Središnja Bosna
6.
Maja Lamešić
Brčko Distrikt
7.
Anamarija Kovačević
Tuzla
Soli

Drago Pehar
Čitluk
Hercegovačko-neretvanska županija

Tomislav Ćosić
Široki Brijeg
Županija Zapadnohercegovačka

Dario Plavčić
Busovača
Županija Središnja Bosna

Karlo Nevistić
Tomislavgrad
Hercegbosanska županija

Antonio Šimunović
Žepče
Zeničko-dobojska županija

LUCIJA ŽDRAVAC
Distrikt Brčko

Marin Dujak
Odžak
Posavska županija

Ana Veselčić
Tuzla
Soli

Katarina Božanović
Pelagićevo
Regionalni odbor Posavina

Ivon Jerković
Sarajevo
Vrhbosna
Kneza Domagoja bb,
88 000 Mostar,
Bosna i Hercegovina
Telefon: +387 36 382 316;
Fax: +387 36 382 316;
E-mail: mladez@hdzbih.org
Copyright Mladež HDZ 2021.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram